4. kolo So 25.08. Sobíňov : Mírovka "B" 4:2 (2:2)
5. kolo So 01.09. Havl. Borová "B" : Sobíňov 2:0 (1:0)
6. kolo So 08.09. Sobíňov : Maleč 4:0 (2:0)
7. kolo Ne 16.09. Hněvkovice : Sobíňov 2:6 (1:2)
8. kolo So 22.09. Jeřišno : Sobíňov 2:1 (1:0)
9. kolo So 29.09. Sobíňov : Veselý Žďár 4:0 (3:0)
10. kolo So 06.10. Lípa "B" : Sobíňov 0:3 (0:2)
11. kolo So 13.10. Sobíňov : Keřkov 1:0 (1:0)
12. kolo So 20.10. Česká Bělá : Sobíňov 2:2 (1:2)
13. kolo So 27.10. Sobíňov : Libice n.D. 14:30 (sraz 13:30)
1. kolo So 03.11. Šlapanov : Sobíňov 14:00 (sraz 12:45)

12. kolo Česká Bělá 2:2 Sobíňov (1:2)
střelci: 11. Kohout Tomáš, 57. Sobotka Lubomír (PK) - 4. Vopršal Michal, 26. Ondráček Jaroslav
Česká Bělá měla před utkáním na kontě stejně bodů jako my a tak se dal čekat vyrovnaný souboj. Na začátku jsme se ale možná překvapivě dostali do zápasu rychleji my, po dlouhém autu do tyčky hlavičkoval Marek Ondráček, dorážku vyrazil gólman na roh. Z něj se na zadní tyči nadvakrát prosadil M.Vopršal, který překonal brankáře Bělé takovou zvláštní "šudlou"- 1:0 pro Sobíňov. Další šanci měl na noze Říčan, ale neproměnil a tak se domácí dočkali vyrování po naší chybě, kdy jsme sklepli Kohoutovi míč do vyložené šance a ten se nemýlil- 1:1. Po dalších patnácti minutách stoper Štěrba nakopl míč dopředu, na malém hřišti v Bělé z toho hned byla šance a Jára Ondráček využil nedomluvy gólmana s bekem a dostal tak Sobíňov opět do vedení. Brankář Bělé navíc dostal od svého beka pořádně naloženo a musel střídat. Do konce prvního poločasu jsme měli ještě tak 2-3 velmi dobré šance, zejména pohyblivý Z.Němec domácí obranu celkem dost zaměstnával, ale proměnit jsme žádnou z nich nedokázali. A jelikož domácím se též nepodařilo dotáhnout dvě tři slibné příležitosti až do gólu, šlo se do kabin za našeho jednobrankového vedení.
Ve druhém poločase se domácí herně zlepšili. My se soustředili spíše na bránění hubeného náskoku, což se nám podařilo do 57. minuty, ve které si domácí útočník chytře došel pro penaltu. Při ní navrátilec do brány Veselý odhadl správně směr střely, Sobotka dal ale míči dostatečnou razanci a vyrovnal tak na 2:2. Sobíňov se v těch fázích zápasu dopředu moc nedostával, domácí útoky ale spolehlivě zastavovala obrana hostí, která pracovala velmi kvalitně. V samotném konci zápasu se Sobíňov přeci jenom trochu osmělil dopředu, z úhlu pálil po rychlé akci pouze do boční sítě Kafka. Rychlý brejk dvojice Němec - Zrzavý jsme nedokázali dopracovat až ke střele, volej J.Ondráčka zblokoval domácí bek. A jelikož domácí už též neměli moc sil na nějakou větší ofenzivu, skončil zápas asi zaslouženou remízou 2:2. Paradoxem celého zápasu z naší strany bylo to, že jsme dali dva góly relativně z ničeho, zatímco vyložené šance v prvním poločase jsme proměnit nedokázali. Bod zvenku ale bereme, speciálně z Bělé se vozí dost těžko. Tabulka soutěže je velmi vyrovnaná- první až pátý tým tabulky dělí pouhé dva body, a jen o tři body zpět je další čtveřice týmů a tak by bylo fajn, kdybychom ze zbývajících dvou zápasů ještě nějaké body přidali.
sestava: P.Veselý - I. Koutník, T. Štěrba, M. Janáček, M. Vopršal - M. Ondráček, D. Říčan, J. Ondráček, P.Kafka - Z.Němec, T.Zrzavý (P.Kodým)
reportáž napsal: P.Kafka

11. kolo Sobíňov 1:0 Keřkov (1:0)
střelci: 8. Ondráček Jaroslav
Zápas s Keřkovem jsme za nezvykle krásného i když větrného počasí začali v lehce nestandardní sestavě, jelikož nám chyběli hned tři útočníci kteří obvykle bývají v základu- Z.Němec, T.Zrzavý i J.Hečko. Do útoku se tak postavila dvojice Kodým, Kučera a ta se spolu se spoluhráči radovala z první branky zápasu hned v osmé minutě. Přetažený centr z pravé strany vrátil pod sebe Kafka a zakončující J.Ondráček mířil přesně- 1:0. Keřkov přijel pouze s jedním hráčem na střídání, který musel do hry už po půlhodiny kvůli zranění spoluhráče a hosté se zkoušeli prosadit pouze dlouhými nákopy za obrany. I kvůli tomu, že obrana Sobíňova hrála první poločas proti poměrně prudkému slunci a proti větru jsme se párkrát dostali do problémů, ale naštěstí bez nějakého většího ohrožení naší branky. Směrem dopředu jsme si nějaké šance vytvářeli, v asi největší z nich mířil pouze do břevna svou hlavičkou M.Vopršal, ale jinak se nehrál nějaký oslnivý fotbal.
Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. Dlouhodobým suchem dost poškozené hrbolaté hřiště nedovolalo nějakou plynulejší kombinaci, hosté se dostali snad jen k jedné střele na naši bránu. Hned po třech minutách druhé půle se mohl prosadit střídající Hochman, který ale bránu minul, nevyužili jsme ani další šanci kterou měl Kodým. Zakončení M.Ondráčka po rohovém kopu zastavil na brankové čáře bek hostí a tak jsme nakonec zápas vyhráli nejtěsnějším možným rozdílem. Potřetí v řadě jsme přitom udrželi čisté konto. Do konce podzimní části nás čekají ještě tři zápasy, oba dva venkovní budou těžké protože hrajeme s týmy které jsou v tabulce nahoře, tak uvidíme, kolik bodů se nám ještě podaří získat.
sestava: Z. Wasserbauer - I. Koutník, T. Štěrba, M. Janáček, M. Vopršal - M. Ondráček, D. Říčan, J. Ondráček, P.Kafka - M.Kučera (M.Hochman) , P.Kodým (S. Ondráček)

10. kolo Lípa "B" 0:3 Sobíňov (0:2)
střelci: 31. Říčan Daniel, 38. Zrzavý Tomáš, 81. Ondráček Jaroslav
V Lípě jsme snad s výjimkou prvních deseti minut měli trvalou herní převahu. Vytvářeli jsme si i šance, které jsme ale nedokázali dotahovat až do brankového efektu a tak se celou první půlhodinu hrálo bez gólů. V 31. minutě se ale mezi dvěma bránícími hráči protáhl kapitán Říčan, ustál souboj a táhlou přesnou střelou k tyči možná i trochu zaskočil domácího gólmana, který se ani nehnul- 1:0 pro Sobíňov. O sedm minut později přidal druhou branku Zrzavý, který se objevil po přihrávce z hloubi hřiště sám za obranou a zakončil též přesně- 2:0. Další šance jsme už ale neproměnili, obzvláště hlavička Kafky z vyložené pozice přitom po gólu vysloveně volala, a tak jsme šli do kabin za dvoubrankového vedení, které neohrozila ani série dlouhých autů a rohů domácího týmu těsně před poločasovým hvizdem- dobrými zákroky se několikrát prezentoval gólman Wasserbauer.
Jestli v prvním poločase domácí rezerva Lípy nehrála nic extra, tak se ji to ve druhém poločase povedlo snad ještě zhoršit. Za celý poločas se jim snad jednou podařilo trefit naší bránu, Wasserbauer tak ani neměl moc práce s udržením další nuly. Definitivně pojišťovací gól jsme ale stále nemohli vstřelit, v obrovské šanci se ocitl Hečko který ale nastřelil jen poslední překážku mezi ním a sítí- nohu bránícího hráče. A tak si třetí branku museli dát domácí nakonec víceméně sami, když si rohový kop J.Ondráčka jeden z beků tečoval do vlastní brány. V utkání jsme tak celkem pohodlně zvítězili, gólů jsme ale mohli (a měli) dát zejména v prvním poločase mnohem víc. Tři body jsme ale i tak odvezli z Lípy zaslouženě.
sestava: Z. Wasserbauer - I. Koutník, T. Štěrba, M. Janáček, M. Vopršal - M. Ondráček, D. Říčan, J. Ondráček, P.Kafka - T.Zrzavý (M..Kučera), J.Hečko (S. Ondráček)

9. kolo Sobíňov 4:0 Veselý Žďár (3:0)
střelci: 6. Němec Zdeněk, 21. Němec Zdeněk, 32. Říčan Daniel, 75. Říčan Daniel
Po dvou venkovních zápasech jsem se opět představili na domácí půdě, soupeřem nám byl celek z Veselého Žďáru. Při pohledu na tabulku bylo pro nás skoro povinností zvítězit. Hosté navíc dorazili k utkání pouze s jedenácti hráči, neměli s sebou ani nikoho na mávání. První půle se nám herně i výsledkově vydařila, první pěknou akci po přihrávce M. Ondráčka zakončoval Z. Němec- 1:0. Stejný hráč se prosadil i ve 21. minutě, po rohovém kopu J. Ondráčka nadvakrát doklepl míč do branky- 2:0. Ve 32. minutě se připomněl domácí kapitán D. Říčan, na hranici velkého vápna převzal přihrávku od J. Ondráčka a přesně trefil levý dolní kout hostující branky. Do kabin se tedy šlo za velmi příjemného stavu 3:0.
Pokud se přítomní diváci těšili, že i druhý poločas bude probíhat v podobném duchu, museli být bohužel zklamáni. Hosté se na žádné velké ohrožení sobíňovské branky nezmohli, my jsme také již moc hezkých akcí nepředvedli. Za zmínku stojí snad situace, kdy Z. Němec odmítl hattrick a z malého vápna přestřelil branku- neproměnění této šance též znamená, že Zdenda ztrácí v historické tabulce střelců Sokola Sobíňov stále jednu branku na svého tátu, který tabulku vede se 157 přesnými zásahy do sítě soupeřů. Konečnou podobu výsledku tak dal z penaltového puntíku D. Říčan, který potrestal faul na Z. Němce. Díky výhře se držíme v horní polovině tabulky, ve které bychom se určitě rádi udrželi do konce podzimní části aktuální sezóny.
sestava: Z. Wasserbauer - I. Koutník, T. Štěrba, M. Janáček, M. Vopršal - M. Ondráček, D. Říčan, J. Ondráček, M. Hochman (P. Sláma) - Z. Němec, P. Kodým (S. Ondráček)
reportáž napsal: T.Štěrba

8. kolo Jeřišno 2:1 Sobíňov (1:0)
střelci: 42. Šťastný Adam, 59. Novotný Petr - 50. Koutník Ivo
Podzimní část sezóny se přehoupla do své druhé poloviny. Jeřišno se v tabulce třetí třídy nacházelo pod námi a tak jsme tam odjížděli s přáním potvrdit vítězství z Hněvkovic a získat další body. První poločas jsme ale odehráli velmi špatně, v obraně ani v záloze jsme nedostupovali domácí hráče, nechávali jsme jim prostor ke hraní a ti se tak neustále dostávali k blízkosti naší brány. Několika výbornými zákroky nás ale podržel gólman Wasserbauer, který do branky narychlo nastoupil místo Veselého - ten myslel že hrajeme až v neděli a na zápas nedorazil. Velkou šanci na vstřelení branky jsme pak měli i my, M.Ondráček udělal kličku i gólmanovi Doležalovi který ho ale vytěsnil hodně z úhlu a tak se mu pak nepovedlo vtěsnat míč do brány. Zhruba ve čtyřicáté minutě kopali domácí penaltu po takovém faulu/nefaulu, Novotný z ní ale vůbec netrefil bránu a tak na ukazateli stále svítil bezbrankový stav. Ten ale nevydržel ani do poločasu, Kafka totiž špatně odhadl dlouhý nákop domácích, neodhlavičkoval míč a Šťastný pak s trochou štěstí Wasserbauera prostřelil- 1:0 pro Jeřišno.
Ve druhé půli se hra Sobíňova přeci jenom lehce zlepšila. Směrem dopředu jsme se sice stále pořádně nemohli prosadit proti velmi natěsno a důrazně hrající obraně soupeře, lépe jsme ale začali bránit a tak se domácí nedostávali do tolika šancí. Z ničeho nic se nám pak podařilo i vyrovnat, když Koutník přesně naplnil známé pořekadlo "když nevíš co s míčem tak vystřel" a po příhrávce od M.Vopršala trefil parádně horní růžek branky- 1:1.  Chvíli to pak vypadalo, že bychom mohli zápas i otočit, o deset minut později šli ale domácí opět do vedení, když se po dalším míči za obranu dokázal hodně těsně ofsajdové pasti vyhnout Novotný a tváří v tvář Wasserbauerovi skóroval na 2:1. Jeřišno se pak trochu stáhlo, bránilo a čekalo na brejky, zatímco se Sobíňov tlačil dopředu. Velkou šanci na vyrovnání spálil J.Ondráček, když po hezké kombinaci s M.Ondráčkem nepřekonal gólmana domácích, v samotném závěru měl pak dvakrát gól na kopačce i střídající Kodým, vyrovnat se nám ale nepodařilo. A jelikož ani domácí neproměnili v góly dvě či tři brejkové situace při kterých se dostali do naší už hodně na riziko hrající obrany, prohráli jsme v Jeřišně o gól.
Příští týden hrajeme doma s předposledním Veselým Ždárem, a situace nám velí vyhrát za tři body, abychom se udrželi v klidném středu tabulky. Tak uvidíme jestli se nám podaří zlepšit hru a navázat na povedené zápasy v Hněvkovicích a ještě předtím doma s Malčí.
sestava: Z.Wasserbauer - M.Janáček, T.Štěrba, P.Kafka, M.Vopršal - M.Ondráček, D.Říčan, J.Ondráček, I.Koutník (S.Ondráček) -Z.Němec, T.Zrzavý (P.Kodým)

7. kolo Hněvkovice 2:6 Sobíňov (1:2)
střelci: 45. Chyba Jakub, 85. Večeřa Martin - 25. Hečko Jan, 32. Ondráček Jaroslav, 47. Hečko Jan, 65. Říčan Daniel (PK), 75. Hečko Jan, 82. Rajdl Zdeněk (vl.)
Během krásné zářijové neděle jsme zavítali až na druhý konec havlíčkobrodského okresu do Hněvkovic. Domácí po sestupu z okresního přeboru bojují s velkou marodkou a my jsme toho chtěli využít k získání bodů. Prvních deset minut se ale hrálo v režii Hněvkovic, kteří nás přímočarou hrou přitlačili k našemu vápnu. Všechny akce domácích jsme ale stihli zmařit anebo si s nimi poradil gólman Veselý. Poté už jsme převzali otěže zápasu do svých rukou my a až do konce zápasu už jsme je nepustili. V 25. minutě dostal přihrávku z levé strany Hečko a tváří v tvář gólmanovi se trefil v zápase poprvé- 1:0 v náš prospěch. O pár minut později domácí obrana odvrátila centr vysokým obloukem na hranu velkého vápna, kde si na něj počkal J.Ondráček a krásným volejem uklidil míč k tyči- 2:0. Zápasu jsme v té chvíli dominovali, domácí museli kvůli zranění střídat dalšího hráče a my jsme si vytvářeli další šance, které jsme ale nedokázali dotáhnout až do gólového konce. A tak přišel trest na druhé straně. V poslední minutě první půle se domácí dostali k rohu, který jsme odvrátili na aut. Na dlouhý míč do vápna pak nedokázal správně zareagovat Kafka, míč se od něj odrazil přímo před nohy domácího Chyby a ten nekompromisně snížil na 1:2 z pohledu Hněvkovic. Namísto pohodového vedení o 2-3 branky, které by podle mě odpovídalo obrazu hry jsme tak do druhého poločasu vstupovali pouze s jednobrankovým náskokem.
Ten se nám ale naštěstí povedlo velmi rychle opět navýšit- z druhého poločasu uběhly pouze dvě minuty, po kombinační akci z levé strany hřiště poslal J.Ondráček nadýchaný centr přímo na Hečka a ten hlavou trefil přesně- 3:1 pro Sobíňov. Sobíňov celý druhý poločas herně dominoval, domácí se zkoušeli prosadit pouze dlouhými nákopy na útočníky což se sobíňovské obraně až na malé výjimky dařilo vcelku bezchybně eliminovat. V 65. minutě se zleva do vápna prosmýkl J.Ondráček, udělal kličku i gólmanovi a ten ho stihl pouze faulovat, z čehož nemohlo rezultovat nic jiného než penalta, kterou bezpečně proměnil Říčan- 4:1. O deset minut přišla asi nejhezčí akce zápasu, kdy se míč po ose J.Ondráček, M.Ondráček dostal až k Hečkovi, který patičkou kolem bezmocného gólmana docílil hattricku- 5:1. Zcela demoralizovaní domácí si pak vstřelili vlastní gól, když si přihrávku M.Ondráčka srazil do vlastní brány jeden z jejich obránců a v té chvíli to bylo 6:1 pro Sobíňov. Hněvkovice se pak sice ještě dočkali symbolického snížení, když Večera přesně zakončil z trestného kopu na hraně velkého vápna, to už ale nemohlo nic změnit na vysoké a zasloužené výhře Sobíňova.
sestava: P.Veselý - M.Janáček, T.Štěrba, P.Kafka, M.Vopršal - M.Ondráček, D.Říčan, J.Ondráček, M.Hochman (I.Koutník) - J.Hečko (P.Kodým), T.Zrzavý (S.Ondráček)

6. kolo Sobíňov 4:0 Maleč (2:0)
střelci: 22. Němec Zdeněk, 24. Němec Zdeněk, 68. Hečko Jan, 70. Němec Zdeněk
Před velmi pěknou návštěvou se od začátku hrál bojovný zápas. V brance domácích se po delší době objevil P. Veselý a musel během utkání řešit několik nebezpečných příležitostí hostí. Naše útočné duo bylo naštěstí při chuti, a tak celkem pravidelně zatápělo malečské obraně. Ve 22. minutě se trefil po přihrávce Hečka Z.Němec, stejný hráč o dvě minuty skóre navýšil na 2:0. Poté ještě stihl nastřelit břevno.
Druhý poločas jsme začali velice špatně. Maleč byla herně lepší a kdyby dokázala své dvě šance využít, mohl zápas dopadnout všelijak. Naštěstí pro Sobíňov platilo staré pravidlo "nedáš - dostaneš", a v 68. minutě Hečko svůj únik zakončil efektivním lobem přes gólmana. Za několik málo vteřin dokončil svůj hattrick Z.Němec, a kdyby v závěru Říčan z penaltového puntíku nepřestřelil branku, mohli hosté domů odjet s pětkou. Vzhledem k průběhu zápasu bylo i tak konečné skóre 4:0 pro ně celkem kruté. Sobíňov teď odehraje dva zápasy na venkovních hřištích, a tak přišla domácí výhra velmi vhod.
sestava: P. Veselý - M. Janáček (I. Koutník), T. Štěrba, D. Vrána, M. Vopršal - M. Ondráček, D. Říčan, J. Ondráček, M. Hochman (M. Kučera) - Z. Němec, J. Hečko (P. Kodým)

5. kolo Havlíčkova Borová "B" 2:0 Sobíňov (1:0)
střelci branek: 31. Lupták David, 78. Lupták David
V pátém kole nás los zavedl do Havlíčkovi Borové. Na velmi pěkně připraveném hřišti se hrál celkem vyrovnaný zápas, který se spíše odehrával mezi velkými vápny obou soupeřů. V prvním poločase se moc zajímavých příležitostí neurodilo, většina útoků končila buďto ještě před vápnem, nebo byly střely zablokovány bránícími hráči. Ve 31. minutě se přesto měnilo skóre. Domácí útočník Lupták si zaběhl za obranu a prostřelil Wasserbauera. Do konce poločasu jsme mohli vyrovnat, bohužel rána M. Ondráčka skončila na břevně.
Ani druhý poločas moc krásy nepobral, hosté se tlačili za vyrovnáním, domácí hrozili z brejků. Jeden z nich dokázali využít, kdy rychlou akci zakončoval opět Lupták. I Sobíňov se radoval z branky, bohužel nebyla pro ofsajd M. Ondráčka uznána. Na konci ještě stihl orazítkovat břevno D. Říčan, slibnou šanci T. Zrzavého obrana stihla uhasit, a tak jsme i z dalšího venkovní utkání odjeli bez bodu. Na hřišti v Havlíčkově Borové jsme prohráli potřetí v řadě (na podzim 2017 prohra 0:2, na jaře 2017 to bylo 2:3). Poslední bod jsme z Borové přivezli na podzim 2015 po bezbrankové remíze 0:0.
sestava: Z. Wasserbauer - M. Janáček, O. Vopršal (M. Kučera), T. Štěrba, M. Vopršal - M. Ondráček, D. Říčan, M. Hochman (S. Ondráček), D. Vrána - T. Zrzavý (I. Koutník), J. Ondráček

4. kolo Sobíňov 4:2 Mírovka "B" (2:2)
střelci branek: 13. Ondráček Marek, 20. Němec Zdeněk, 78. Kafka Pavel, 87. Kodým Petr - 15. Maťko Tomáš, 32. Burian Marek (pen.)
Hosté z Mírovky přijeli s velmi zkušeným a fotbalově na poměry třetí třídy rozhodně nadprůměrným týmem. To se projevilo hned na samotném začátku, kdy nás hosté deset minut doslova mleli v našem vápně a brankář Wasserbauer si připsal první skvělé zákroky kterými udržel bezbrankový stav. Jak už to tak bývá, udeřilo pak v podstatě z první vážnější akce na druhé straně- hostující obrana s úsilím zablokovala naši akci na roh, ten rozehrál J.Ondráček a M.Ondráček zakončoval přesně- 1:0. Vedení nám ale vydrželo jen dvě minuty- hostující Maťko se dostal za obranu, a po souboji se stoperem Štěrbou se míč dokutálel až do branky- 1:1. Po dalších pěti minutách už ale zase vedl Sobíňov- po přihrávce Hečka se prosadil Z.Němec- 2:1. Hostům se pak ale znovu podařilo srovnat, když po lehce nepřehledné situaci odpískal rozhodčí penaltu pro hosty. Osobně si myslím, že ji předcházel faul na našeho stopera, ale historie se neptá a Burian nedal Wasserbauerovi tentokráte šanci- 2:2. Do konce poločasu měli oba týmy ještě další brankové příležitosti, v té největší domácí nevyužil skvělého postavení Hečko a jelikož s nebezpečnými střelami hostů si výtečně poradil gólman Wasserbauer, šlo se do kabin za nerozhodného stavu.
Po poločase se hra více zhustila do středu hřiště a k vidění už nebylo tolik šancí jako v první půli. Oba týmy měli sice možnost zahrávat poměrně dost standardních situací, ty ale zůstaly nevyužity a tak s postupujícím časem bylo zřejmé, že ten kdo dá další branku zápas zřejmě definitivně překlopí na svou stranu. Na rozdíl od zápasu minulého kola se naštěstí štěstěna tentokráte přiklonila na naši stranu- v 78. minutě hosté faulovali pár metrů od půlící čáry. J.Ondráček rychle rozehrál na volného Kafku, ten si míč lehce posunul a z nějakých třiceti+ metrů poslal míč na bránu hostí. Rána mu krásně sedla na nohu (nerad se osobně chválím, ale tentokráte musím udělat výjimku bo hezčí gól už asi v kariéře nedám ;) ), gólman Mírovky na míč nedosáhl, a ten poté brnkul o spodní hranu břevna, od kterého se odrazil za čáru a do sítě- 3:2 pro Sobíňov. Domácí se pak už soustředili na obranu, zatímco hosté se tlačili dopředu. To posléze ztrestal střídající Kodým po přihrávce Z.Němce, který využil svých zkušeností, v souboji přetlačil dva beky a na dlouhou nohu "píchnul" míč do sítě podél bezmocného gólmana- 4:2. To už bylo na hosty moc, dopředu už pak nic nebezpečného nevymysleli a tři body zůstaly v Sobíňově. Pochvalu zaslouží celý tým, který zápas s kvalitním soupeřem odbojoval, a speciální pochvala letí za gólmanem Wasserbauerem, který hráče Mírovky několikrát opravdu vychytal parádními zákroky.
sestava: Z. Wasserbauer - M.Janáček (I. Koutník), T. Štěrba, P.Kafka, M. Vopršal - M. Ondráček, D. Říčan, J. Ondráček, M. Hochman (M. Kučera) - Z.Němec, J. Hečko (P.Kodým)

3. kolo Habry "B" 4:2 Sobíňov (1:2)
střelci branek: 37. Vlček Ondřej, 57. Havlas Daniel, 76. Toma Jiří, 87. Janouch Michal - 17. Hečko Jan, 27. Vopršal Michal
Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a po zásluze vstřelili první branku utkaní, kdy se po rohovém kopu dostal k míči Hečko a přesnou střelou nedal brankáři domácích šanci - 0:1 (bez asistence). Habry se dále na hřišti trápili a tak se nám podařilo odskočit na dvoubrankový náskok. Po dalším rohovém kopu J. Ondráčka se hlavičkou nemýlil M. Vopršal a stav tak byl 0:2. Poté se hra přece jen vyrovnala a začali hrozit i domácí. Nejdříve haberský útočník nedokázal samostatný únik proměnit, ve 37. minutě se již skóre měnilo. Na umístěnou střelu Vlčka byl Wasserbauer krátký. Do poločasu jsme mohli opět zvýšit náskok, bohužel Hochman v dobré pozici branku minul. Druhý poločas nezačal pro Sobíňov dobře, po chybě ve středu pole po rychlé akci vyrovnal Havlas - 2:2. Opticky byl Sobíňov nadále herně lepší, bohužel nevyužité šance, kdy jsme dvakrát sami před brankářem nebyli schopni uklidit míč do sítě, nás v dalších minutách mrzeli. Po zmatcích a chybách v obraně domácí dvakrát lehce skórovali a stav zápasu otočili. Za zmínku stojí ještě nastřelené 2 břevna (Hochman a Říčan). V 85. minutě zápasu přišla červená karta pro Zrzavého, a tak jsme konec zápasu dohrávali v deseti a s pocitem, že toto utkání jsme si prohráli vyloženě sami.
sestava: Z. Wasserbauer - I. Koutník (S. Ondráček), T. Štěrba, M. Janáček, M. Vopršal - M. Ondráček, D. Říčan, J. Ondráček, M. Hochman (P. Kodým) - T. Zrzavý, J. Hečko

2. kolo Sobíňov 0:0 Rozsochatec "B" (0:0)
střelci branek: -
První poločas jsem neviděl, takže k němu nic nenapíšu :).
Ve druhém se hrál vyrovnaný fotbal. Rozsochatec hrál více zezadu a spoléhal spíše na rychlé brejky, Sobíňov se opticky tlačil dopředu ale do moc velkých šancí se nedostával. Přesto měl dvě gólové šance- nejdříve hlavičkoval M.Vopršal, ale vysoký míč přeletěl branku. Pět minut před koncem pak měl na kopačce rozhodující gól i střídající Kafka, který ale po akci M.Ondráčka z výborné pozice též netrefil "zařízení". A jelikož ani hosté nedokázali své dvě velké šance proměnit, skončil zápas bezbrankovou remízou.
sestava: Z.Wasserbauer - zprava I.Koutník, O.Vopršal, T.Štěrba, M.Vopršal - M.Ondráček, D.Říčan, M.Hochman (M.Kučera), M.Janáček (P.Kafka) - T.Zrzavý (P.Kodým), J.Hečko (D.Vrána)